Чи легко знайти роботу в районі?

«Макарів Інфо» продовжує цикл опитувань серед інтернет-спільноти Макарова та району стосовно актуальних питань, котрі турбують мешканців Макарівщини. Публікуємо результати опитування «Чи легко знайти роботу в районі?».

Опитування проводилось з 21 грудня 2015р. та тривало до 26 січня 2016р.  В дослідженні прийняли участь 85 респондентів. Це питання актуальне для багатьох районів Київщини.

Чи легко знайти роботу в районі?

Відповідь «Майже неможливо, мало підприємств в районі.» отримала найбільшу підтримку серед опитаних. Цей варіант відповіді обрало 44 людини, 52% відповідно.

«Важко знайти роботу, але можливо.» за такий варіант відповіді відали голоси 24-ри людини – 28% опитаних.

Варіант «Ні, треба шукати роботу в Києві!» отримав підтримку 12-ти людей, 14% відповідно.

«Легко! Було б бажання!» таку відповідь  підтримали своїми голосами 5-ро людей, 6% відповідно.

Ch_robota_Makariv

Висновки:

Кількість людей, котрі прийняли участь в опитуванні показує, що питання працевлаштування на Макарівщині актуальне і турбує мешканців району.

  1. Більше половини опитаних людей бачать в цьому актуальну проблему, і вирішення цього питання, полягає у збільшені кількості підприємств-роботодавців в районі. Оскільки це дасть змогу працювати в районі, а не шукати роботу в інших районах чи місті Києві.
  2. Трохи менше третини опитаних людей вважають, що роботу в районі можливо знайти. Потрібно лише більше докладати зусиль в пошуку роботи.
  3. 14% опитаних людей, категорично не бачать можливості знайти роботу в Макарові чи в районі. Єдиний вихід вбачають у працевлаштуванні в місті Києві.
  4. Всього 6% опитаних, оптимістично налаштовані і не бачать жодних проблем в працевлаштуванні в Макарові чи районі. І єдине, що перешкоджає у вирішенні цього питання – бажання людей, котрі знаходяться в пошуках роботи.

 

Редакція «Макарів Інфо» не змогла залишитись байдужими до коментарів під опитуванням і вирішила надрукувати найцікавіші:

Тимур Кушик: Все залежить на який заробіток претендувати.

Denia Ziziz: Не реально, нема гідної роботи нажаль.

Вова Гарбуз: А вона є достойна робота, з достойною зарплатою…?

Миколай Лага: Робота є скрізь, а заробіток не всюди. Бо потрібно не працювати, а заробляти. Працюють дома, на дачі, а на роботі заробляють …

 

Далі буде …

Долучайтесь до опитування у FB в групі  «Опитування від Макарів Інфо».

Коментарі

Напишіть відгук