БПП “Солідарність” представила своїх кандидатів у депутати до Київської обласної ради

12075030_573499359468755_2785011165294373446_nВчора на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook народний депутат України Руслан Сольвар наисав:

Партія “БПП “Солідарність” офіційно представила своїх кандидатів у депутати до Київської обласної ради. Радий бачити у нашій команді достойних представників округу: Олеся Бурдик (кандидат по Фастівському району), Олександр Хапанцем (по м. Фастову), Оксана Довгаль (м. Фастів), Тетяна Семенова (Макарівський район), Володимир Рижук (Макарівський район), Василь Скрипа (Сквирський район).

Певен, ці люди зможуть впоратися з усіма викликами, що постали перед нашою державою! Разом ми – сила! Разом ми збережемо країну від її зовнішнього і внутрішнього, не менш небезпечного ворога, – корупції. У нашій команді немає чужих. Всі вони знаються на проблемах міста, району, кожного села і кожної громади. Тому точно знають, в якому напрямку йти.

Солідарний зі словами голови партії – Юрія Луценка: “Бути депутатом можна від будь-якої партії. Розбудувати країну можна з партією “БПП “Солідарність”.”

P.S. Чекаємо і від інших партій прізвищ своїх кандидатів до обласної та районної рад.

P.P.S. Нагадаємо, що Тетяна Семенова вірогідно буде призначена головою Макарівської РДА, про це вже давно говорять в провладних кругах.

Коментарі

Напишіть відгук