Благочинний Бишівського благочиння відвівав соціальні установи Макарівщини

IMG_2747-vi25 квітня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), з групою волонтерів відділу соціально-благодійницького служіння благочиння, відвідав дитячі соціальні установи Макарівщини.

Зокрема благодійники побували в районному центрі соцальної підтримки дітей і сімей “Промінь надії” смт Макарів і в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилів. Юних мешканців закладів привітали зі святом Пасхи Христової та вручили великодні гостинці: пасхальні куличі, цукерки, печиво, тістечка тощо, підготовлені як парафіями Бишівського благочиння, так і передані священнослужителями Фастівського благочиння.

Прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) передав привітання з Великоднем від Керуючого вікаріатством архієпископа Макарівського Іларія та духовенства Київської єпархії Української Православної Церкви.

З дітлахами провели духовну бесіду щодо свята Пасхи. З керівником центру с. Копилів Ігорем Філіповим та методистом центру Ніною Філіповою отець Філарет обговорив питання подальшої духовно-психологічної допомоги юним вихованцям.

Разом зі священнослужителем діти з радістю проспівали тропар свята, а також вивчили, як кількома мовами, прославляючи Господа, можна виголошувати всепереможне “Христос воскрес! Воістину воскрес!”.

Джерело: Макарівське вікаріатство

Коментарі

Напишіть відгук