Безпечні канікули!

1660937_149627675404613_4782023941007410990_nПід час проведення лекцій в Чорногородській та Соснівській ЗОШ І-ІІ ступенів інспектор поліції Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУНП в Київській області лейтенант поліції Коваль Яна, поговорила з школярами про неприпустимість поширення наркоманії, алкоголізму та тютюнопаління у дитячому середовищі, відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень та відносно них, попередила учнів про різного виду шахрайства, особливо в такій популярній серед молоді мережі Інтернет.

В своєму виступі правоохоронець навела і сумну статистику дитячої злочинності, за якою зламані дитячі долі. На кінець поточного року, на обліку перебуває 7 неповнолітніх. Зустрілася Яна Коваль і із педагогічним колективом, на яких покладено максимум обов’язків по вихованню молодого покоління.

Також зосередила увагу на проведення вчителями і профілактичної роботи з підобліковими «проблемними» дітьми, які навчаються в школах та перебувають на профілактичному обліку відділення поліції.

«Щоб відпочинок дітей впродовж зимових канікул був безпечним та приємним правоохоронці контролюватимуть дозвілля неповнолітніх; проводитимуть спеціальні профілактичні рейди з виявлення закладів, які продають підліткам алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби. Також здійснюватимуть перевірки закладів розваг щодо недопущення перебування там дітей довше дозволеного часу.

Варто зауважити, що діти, у силу вікових особливостей, не можуть об’єктивно оцінити події навколо себе та легко піддаються чужому впливу. Це наражає їх на небезпеку бути втягнутими у протиправні дії або стати об’єктом злочинних посягань. Якою в майбутньому стане їх правосвідомість, багато в чому залежить саме від батьків, від їх почуття відповідальності за своє виховне призначення.

З огляду на це, працівники поліції просять батьків контролювати місце знаходження власних дітей, їх коло оточення та спілкування, роз’яснити їм правила поведінки у громадських місцях. Подбайте про безпеку власних чад та, за можливості, не залишайте їх без контролю.

Правоохоронці виявлятимуть та притягуватимуть до відповідальності і батьків, які ухиляються від виконання обов’язків, вдаються до насильства та жорстокого поводження в сім’ї.

Джерело: Макарівське Відділення Поліції

Коментарі

Напишіть відгук