Архієрейська служба в с. Грузьке

IMG_4082-vi5 серпня 2017 року, в день вшанування Почаївської ікони Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії, Керуючий Макарівським вікаріатством архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі на честь архістратига Божого Михаїла с. Грузьке.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Андрій Велимчаниця, представники духовенства Бишівського благочиння.

Архієпископ Іларій виголосив проповідь. У ній владика підкреслив значення повсякчасної боротьби з собою, з гріхом для всебічного зростання в Христі. Також Керуючий вікаріатством зазначив, що Пресвята Богородиця жила саме тими принципами, до яких нас закликає Господь і до яких ми маємо прагнути йти всім нашим життям.

Після сугубої єктенії священнослужителі вознесли молитву за мир в Україні.

На завершення Божественної літургії відбувся чин славлення перед місцево пошанованим образом Почаївської Божої Матері, який є точною копією ікони, що зберігається на святій Почаївській горі. Образ закріплений нагорі на іконостасі, над Царськими вратами, його спускають для вшанування віруючими.

Архієпископ Іларій передав вітання та благословення від Предстоятеля Української Православної Церкви.

Архімандрит Філарет і протоієрей Андрій щиро подякували владиці за звершене богослужіння та передані благословення та привітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

У благословення від Керуючого Макарівським вікаріатством усі присутні отримали ікони святого преподобного Феодосія Києво-Печерського.

Джерело: Макарівське вікаріатство

Коментарі

Напишіть відгук