Архієрейська служба в Неділю всіх святих

DSC_0046-vi26 червня 2016 року, в неділю 1-шу від П’ятдесятниці, всіх святих, Високопреосвященніший архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, звершив Божественну літургію в храмі святого священномученика Климента Римського с. Лишня Бишівського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму та благочинний архімандрит Філарет (Єгоров), клірики Київської та Херсонської єпархій.

Після сугубої єктенії священнослужителі вознесли молитву за мир в Україні.

По завершенні Божественної літургії відбувся чин славлення перед іконою всіх святих. Архієпископ Іларій поздоровив усіх зі святом та передав благословення та привітання Предстоятеля Української Православної Церкви. З рук керуючого Макарівським вікаріатством усі присутні отримали ікони святителя Миколая Чудотворця.

Архімандрит Філарет подякував владиці за очолене богослужіння та передане благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Цього дня село Лишня відвідали гості – студенти Міланського університету, представники соціально-благодійної організації “Емаус” на чолі з її керівником, викладачем Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Олександром Філоненком, та представники “Центру святого Климента: спілкування та діалог культур” на чолі з викладачем Національного університету “Києво-Могилянська Академія” Костянтином Сіговим.

Також на парафії побували волонтери благодійної групи “Київ-Мілан” на чолі з Катериною Клюзко, які напередодні організували в парафіяльному духовному соціально-просвітницькому центрі “Ковчег” с. Лишня поселення-табір для дітей загиблих та поранених в зоні АТО українських військовослужбовців, а також – вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей.

Наразі ці діти – 47 осіб – їдуть до Італії для відпочинку-реабілітації в сім’ях. Організувати такий захід вдалося завдяки спільним зусиллям волонтерів, Макарівського вікаріатства, парафії святителя Амвросія Медіоланського м. Мілан (Італія) та небайдужих італійців, які взяли на себе забезпечення поїздки та перебування дітей в цій країні.

Архієпископ Іларій поспілкувався з благодійниками, подякував їм за організацію реабілітаційного відпочинку для дітей і за організовану для них поїздку до Італії та побажав допомоги Божої в трудах на благо ближніх. Було обговорено питання щодо подальшої співпраці на теренах соціально-благодійного служіння.

Джерело: Макарівське вікаріатство

Коментарі

Напишіть відгук